Vítejte na stránce společnosti EKOTRANS

Naše firma vznikla počátkem roku 1994, a to pod názvem Josef Hnát – EKOTRANS se sídlem v Kaznějově, což je cca 20 km od Plzně.Její zaměření bylo na mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství v oblasti běžné, malé a střední kamionové dopravy + cisternové dopravy sypkých materiálů. Postupem času k těmto dopravám přibyla doprava speciální, což znamená – doprava těžkých, nadrozměrných a speciálních nákladů, které v současné době tvoří stěžejní část chodu celé naší společnosti. Tyto druhy dopravy jsme schopni zajistit jak pro Českou republiku, tak pro celou Evropu, včetně Balkánu, tak i pro země bývalého Sovětského svazu.

Při řešení větších projektů pro více vozidel, jak nadrozměrných tak i normálních nákladů, lze tyto náklady kombinovat a seřazovat do konvojů pro nejekonomičtější výsledek celého projektu přeprav. I nadrozměrné přepravy dle našich možností a požadavků zákazníka se snažíme řadit do konvojů, čímž zlevňujeme zákazníkovi náklady na přepravu odesílaného zboží.

 

 Přeprava nadměrných a nadrozměrných nákladů

 

 Přeprava těžkých nákladů

 

 Zajištění doprovodných vozidel včetně policejních doprovodů

 

 Zajištění nadrozměrných povolení

 

Zjištění celního odbavení

 

Věříme, že činnost naší firmy bude pro Vás zajímavá, a že v případě zájmu o jakoukoli přepravu nás budete kontaktovat. Předem se těšíme na spolupráci a osobní poznání Vaší firmy a firmy EKOTRANS. Určitě budete spokojeni s našimi službami a mi rádi vyhovíme Vašim, i náročným, požadavkům

 

Ekonomika je naše krédo!